Hlavní obsah
Anna K. na Benátské! Foto: Milan Malíček, Právo

Festival Benátská! zve na české i zahraniční hvězdy první velikosti

Benátská! s Impulsem patří k nejoblíbenějším českým festivalům. Koná se už od roku 1993 a každý rok se na něm představí řada skvělých muzikantů.

Anna K. na Benátské! Foto: Milan Malíček, Právo
Festival Benátská! zve na české i zahraniční hvězdy první velikosti

Na Benátské tradičně vystupuje široké spektrum hudebníků. I díky tomu je festival hojně navštěvovaný rodinami s dětmi - každý si najde to své.

Program plný nejlepších muzikantů

V roce 2021 se bude festival Benátská! s Impulsem konat ve sportovním areálu Vesec od 22. do 25. července. Těšit se můžete například na kapely Mirai, Rybičky 48 nebo Škwor, headlinerem festivalu by měla být německá zpěvačka Nena.

Vstupenky za lidovou cenu

Celofestivalové vstupenky momentálně nejsou k dispozici. Jednodenní vstupenky stojí 850 nebo 1060 korun, v závislosti na vybraném dni. Vše o vstupenkách najdete zde.

Lupeny zakoupené na zrušený festival v roce 2020 lze bez problémů uplatnit i v náhradním termínu roku 2021.

Dopravu ulehčí cedule

K areálu festivalu se lze bezproblémově dost několika různými způsoby. Pokud pojedete autem, ze směru od Prahy sjeďte exitem 26-Liberec-jih, jeďte rovně po přípojce a dále na kruhovém objezdu vyjeďte prvním výjezdem vlevo. První odbočkou jeďte vpravo a na další křižovatce jeďte vlevo. Pak už za chvíli uvidíte vjezd na centrální parkoviště festivalu.

Ze směru od Děčína sjeďte exitem 26-Liberec-jih, na křižovatce odbočte vpravo a na kruhovém objezdu jeďte první odbočkou vpravo, pokračujte první odbočkou vpravo a na další křižovatce jeďte vlevo. Za chvíli budete na centrálním parkovišti festivalu.

Příjezd od rychlostní komunikace je zřetelně označen cedulemi Benátská! až do areálu akce.

Taky můžete jet vlakem. To vystupte na hlavním nádraží v Liberci. Když pojedete autobusem, vystupte na zastávce Vesec - U střediska nebo Vesec - Samoobsluha. Poté můžete využít kyvadlovou dopravu, která vás doveze až k festivalu.

Ubytování i v karavanu

Bydlet můžete ve stanovém městečku v bezprostřední blízkosti areálu festivalu. Pronájem místa vás bude stát 400 korun. Pro pohodlí návštěvníků je během festivalu v provozu festivalový vláček mezi centrálním parkovištěm a stanovým městečkem.

Možnost stanování máte i vedle auta na vyhrazené ploše centrálního parkoviště. Pronájem místa pro auto a váš stan vás vyjde na 1200 korun. Přijet můžete i v karavanu, pronájem místa k parkování stojí 1800 korun. V blízkosti konání festivalu se také nachází několik hotelů a autokemp.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků