Hlavní obsah
 

Zpěvačka Marley Wildthing představuje No Room, píseň o lásce

V Praze usazená rakouská zpěvačka a skladatelka Marley Wildthing představuje další video z připravovaného debutového alba. Po loňských skladbách Tunnelvision a Melting představuje singl a klip No Room. Na Novinkách.cz má premiéru.

 
Zpěvačka Marley Wildthing představuje No Room, píseň o lásce

Skladba, kterou napsala se svým kytaristou Michalem Seitlem, pojednává o nalezení nové lásky a o obavě, zda se pro ni najde v životě toho druhého volné místo. Video se naopak zabývá opouštěním vzpomínek na lidi z minulosti.

„Někdy se neočekávaně ocitneme na osamělém místě, ale místo toho, abychom se pokusili vyplnit toto místo další osobou, můžeme se rozhodnout naučit milovat sami sebe, občasnou samotu a najít radost ve vztahu se sebou samým,” říká zpěvačka.

Marley Wildthing.

Foto: Miroslav Smith Kovar

Video bylo natočeno v lednu, ale v zásadě se s trochou představivosti hodí k tomu, co všichni zažíváme v posledních měsících. Režii měl na starosti David Douglas.

„No Room je naším druhým společným projektem, takže k sobě máme již značnou důvěru. Marley jsem představil několik nápadů a společně jsme vybrali ten pravý. Klip je o dívce, která se vyrovnává s nenaplněnými milostnými příběhy. Na zobrazení vzpomínek jsme ve videu využili osmimilimetrový filmový materiál. Natáčení zabralo tři dny,” doplňuje Douglas.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků