Hlavní obsah

Zpěvačka Dita Hořínková vystoupí v recitálu s Větrovcem a Rumlem

Pražská zpěvačka a herečka Dita Hořínková vystoupí v recitálu v pražském divadle v Horních Počernicích. Na klavír ji doprovodí pianista a kapelník orchestru Karla Gotta Pavel Větrovec. Speciálním hostem koncertu bude finalista soutěže Česko hledá Superstar Ondřej Ruml. Odehrají melodie světových muzikálů, operet i oper. Koncert se uskuteční 27. prosince.

Zpěvačka Dita Hořínková vystoupí v recitálu s Větrovcem a Rumlem

Hořínková je známá jako muzikálová zpěvačka, vystupuje například v Čardášové princezně coby Stasi v hudebním divadle Karlín. Natočila také sólové album Dove Sono, dále pak Colours s Jaroslavem Svěceným na hudbu Richarda Pachmana.

Hořínková je také herečkou. Kromě toho, že nyní hraje vedlejší roli v seriálu Ordinace v růžové zahradě, hrála také například v hudební komedii Ginger a Fred v Praze, v muzikálu Hledá se muž, značka bohatý v Divadle na Fidlovačce, v operetě Rose Marie nebo v operetě Uličnice v komorním divadle v Plzni. K vidění byla také v hlavní roli Elizy Doolitlové v muzikálu My Fair Lady v Městském divadle Most.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků