Hlavní obsah

Zpěvačka Cher se rozčiluje, že ji nechtějí do síně slávy

Zpěvačka Cher, která v posledních letech proslula hlavně svými plastickými operacemi, se cítí poškozena. Americká rock'n'rollová síň slávy o ni opět neprojevila zájem, píše server Pure.

Zpěvačka Cher se rozčiluje, že ji nechtějí do síně slávy

Cher byla na vrcholu před desítkami let, když existovalo duo Sonny & Cher, a právě tato dvojice bývalých životních partnerů měla být podle ní už dávno v síni slávy. Že se tak nestalo, je podle ní "neslýchané". Za dlouhá léta nebyli Sonny & Cher do síně slávy ani nominováni.

Cher si postěžovala v časopise Vanity Fair: "Sonny byl dobrý skladatel a tenkrát jsme stvořili něco úplně nového. Byli jsme divocí hippies, dlouho předtím, než ten pojem vůbec vznikl. Tenkrát nosili Beatles ještě slušňácké účesy a roztomilé obleky. Ovlivnili jsme jednu generaci. Co chcete víc?," vysvětlila 64letá Cher.

Se Sonny Bonem slavila Cher úspěchy hlavně na konci šedesátých a začátku  sedmdesátých let, kdy měli dokonce vlastní televizní pořad. Později jejich kariéra pohasla. Je ale fakt, že jejich starý hit I Got You Babe přežil dodnes a nelze mu upřít hudební kvality.

Samotná rock'n'rollová síň slávy má přitom značné problémy se svou reputací. Tváří se sice jako spolek vzdělaných hudebních kritiků, ve skutečnosti jde ale o čistě komerční projekt ovládaný nadnárodními vydavateli. Síň už několikrát šokovala hudební svět, naposledy když se rozhodla do údajně "rock'n'rollové" síně uvítat Madonnu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků