Hlavní obsah

Zemřela herečka Charlesová známá z Pomády

Hollywoodská herečka Annette Charlesová, kterou nejvíc proslavila role tanečnice Cha Cha DiGregoriové z filmu Pomáda, zemřela ve věku 63 let. Herečka podlehla rakovině plic, kterou u ní nedávno odhalili lékaři, napsal deník The Washington Post.

Zemřela herečka Charlesová známá z Pomády

Smrt Charlesové přišla jen dva měsíce poté, co zemřel další herec z Pomády, představitel T-Birda Kenickieho Jeff Conaway.

Charlesová hrála v 70. letech v několika amerických televizních filmech a seriálech, ale proslavila ji až role v Pomádě. Její postava sice neměla ve filmu příliš prostoru, do paměti se ale zapsala její taneční scéna s Johnem Travoltou při školní taneční soutěži.

Anette Charlesová

Foto: Profimedia.cz

V 80. letech Charlesová ukončila hollywoodskou kariéru a začala vyučovat rétoriku na Kalifornské státní univerzitě. Nedávno si ale podle serveru TMZ začala stěžovat na potíže s dýcháním a lékaři našli na jedné její plíci rakovinný nádor. Herečka nemoci podlehla ve středu v Los Angeles.

Charlesová je v krátké době už druhou herečkou z Pomády, která zemřela. V květnu zkolaboval po předávkování léky šedesátiletý Conaway a upadl do kómatu. Jeho rodina později nechala herce odpojit od přístrojů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků