Hlavní obsah
Spider-Man vyrazil na prázdniny. Foto: Sony Pictures

ŽEBŘÍČEK: V čele se drží Spider-Man a animovaní mazlíčci

Žebříček návštěvnosti kin stále vede poslední díl Spider-Mana a na druhém místě přežívá další americká produkce - animovaní mazlíčci.

Spider-Man vyrazil na prázdniny. Foto: Sony Pictures
ŽEBŘÍČEK: V čele se drží Spider-Man a animovaní mazlíčci

Spider-Man se v novém pokračování nachází „daleko od domova“, konkrétně třeba v Liberci a v Praze. Vydal se totiž s přáteli do Evropy. Plán nechat na pár týdnů superhrdinství a užívat si vezme brzy za své, neboť Spider-Manovi zkříží cestu agent Nick Fury.

V tajném životě mazlíčků 2 se pes Max musí vyrovnat s tím, že si panička pořídila miminko. Jelikož bylo naprosto bezbranné a neschopné, začal ho Max na každém kroku hlídat a chránit. Z ustavičných starostí si vytvořil nervový tik, na který veterinář Maxovi naordinoval pobyt na venkově. Pobyt v přírodě však znamená pro každé městské zvíře doslova peklo, tvořené nepřátelskými venkovany. Ani Maxovi kamarádi z prvního dílu nezažívají zrovna dobré časy. Jeho psí láska Brigitte dostane na hlídání Maxovu nejoblíbenější hračku, která jí spadne do bytu plného vzteklých koček.

Annabelle 3 je už třetí díl hororové série scenáristy a producenta Jamese Wana, ve kterém se opět potkáváme s neblaze proslulou panenkou poprvé představenou ve filmu V zajetí démonů. Ed a Lorraine Warrenovi kdysi bezpečně uložili démony posedlou panenku za posvěcené sklo a přizvali kněze, aby úkryt zpečetil požehnáním. Kdo mohl ovšem tušit, že Annabelle probudí zlé duchy.

Nejnavštěvovanější filmy v ČR
Pozice
Minulý týden
 FilmPočet návštěvníků za víkend
1.
1.Spider-Man: Daleko od domova
71 133
2.2.Tajný život mazlíčků 2
37 535
3.
3.Annabelle 3
13 709
4.
55.Willy a kouzelná planeta
11 469
5.
5.Podfukářky
6 999
6.
-Kořist  6 862
7.
-Spolujízda 6 684
8.
4.Yesterday
5 196
9.
9.Aladin
4 658
10.
16.Avengers: Endgame
3 451

Zdroj: Unie filmových distributorů


yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků