Hlavní obsah
Margot Robbieová Foto: Sony Pictures

ŽEBŘÍČEK: Tenkrát v Hollywoodu a jiné hravé příběhy

Tenkrát v Hollywoodu, nostalgická hříčka Quentina Tarantina, vede žebříček návštěvnosti domácích kin se slušným, byť neoslnivým číslem 56 537 diváků za víkend.

Margot Robbieová Foto: Sony Pictures
ŽEBŘÍČEK: Tenkrát v Hollywoodu a jiné hravé příběhy

Tarantino se vrací do šedesátých let minulého století, aby si společně se svými příznivci užíval atmosféru slunné Kalifornie, Hollywood, muziku a specifický humor. Velmi dlouhý a složitě rozvětvený snímek přináší kouzelné jednotlivosti, kameru, hudbu, vtípky, parodie na dobová klišé ve filmu a televizi a rozkošné postavy.

Brad Pitt a Leonardo DiCaprio hrajou tak přesvědčivě, že diváci filmu možná odpustí i rozvolněné vyprávění (zlí jazykové dokonce tvrdí, že tento film ani nemá příběh).

Leonardo DiCaprio

Foto: Sony Pictures

Druhé místo patří Toy Story 4. Příběhy oživlých hraček už okupují kina dlouhá léta, ale čtvrtý díl se setkal s příznivými recenzemi. I české diváky pořád zajímá, co dělají animovaný kovboj Woody, chlapeček Andy a holčička Bonnie.

Třetí je Krvavá nevěsta, americký horor/komedie. Krásná nevěsta Grace (Samara Weavingová) si v něm vezme Alexe Le Domase (Mark O’Brien), pohledného mladíka z bohaté rodiny, která je ovšem tak trochu divná.

Po svatbě se Grace dozvídá, že je téměř oficiální součástí rodiny Le Domasů. Aby její přijetí bylo úplné, musí si s nimi ještě po půlnoci zahrát některou z jejich tradičních rodinných her, kterou si sama vylosuje. Volba padne na hru na schovávanou. Nevěsta se musí schovat, tak aby ji do svítání nikdo nenašel. Zatímco si ve velkém sídle Le Domasů hledá úkryt, příbuzní a jejich služebnictvo vytahují různé zbraně a vyrazí na lov nevěsty. Ta se ale nedá lacino.

Nejnavštěvovanější filmy v ČR
Pozice
Minulý týden
 FilmPočet návštěvníků za víkend
1.
1.Tenkrát v Hollywoodu
56 537
2.2.Toy Story 4: Příběh hraček17 314
3.
Krvavá nevěsta
14 907
4.

Přes prsty
13 176
5.
3.Lví král
12 697
6.
4.Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw
7 836
7.
5.Hodinářův učeň
7 466
8.
7. Tajný život mazlíčků 2 5 725
9.
9.Tlapková patrola4 401
10.
 8. Spider Man: Daleko od domova
4 175

Zdroj: Unie filmových distributorů


Může se vám hodit na Firmy.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků