Hlavní obsah
Strážci galaxie vol. 2 Foto: Falcon

ŽEBŘÍČEK: Strážci galaxie pořád vedou, Artuš moc nezaujal

Na prvním místě žebříčku návštěvnosti českých kin je opět americký akční snímek Strážci galaxie vol. 2, v němž si zahráli Chris Pratt, Bradley Cooper, Vin Diesel, Zoe Saldanová či Dave Bautista.

Strážci galaxie vol. 2 Foto: Falcon
ŽEBŘÍČEK: Strážci galaxie pořád vedou, Artuš moc nezaujal

Partička superhrdinů se vydává na hranice kosmu. Musí se naučit držet pohromadě a odhalit tajemství rodičů Petera Quilla. „Staří nepřátelé se stávají spojenci a na pomoc našim superhrdinům přicházejí i další oblíbené postavy z rozpínajícího se filmového vesmíru studia Marvel,“ tvrdí tvůrci Strážců galaxie.

Král Artuš: Legenda o meči je název filmu režiséra Guye Ritchieho, který obsadil druhé místo. Vypráví klasický příběh formou akční fantasy. Když je v Artušově dětství zavražděn jeho otec, zmocní se koruny Artušův strýc Vortigern (Jude Law). Artuš, oloupený o následnické právo prvorozeného syna, netuší, kdo ve skutečnosti je, vyrůstá v tvrdém prostředí městských uliček. Pak se mu ale podaří vytáhnout meč z kamene.

Třetí je animovaný Mimi šéf o batoleti s mozkem byznysmena. Pracuje pro organizaci BabyCorp a jeho hlavním posláním je zjistit, proč děti prohrávají na „trhu rodičovské lásky”.

Návštěvnost kin – poslední víkend
Pozice
Minulý týden
Film
Počet návštěvníků za víkend
1.1.
Strážci galaxie vol. 241 085
2.
-Král Artuš: Legenda o meči
25 279
3.
2.
Mimi šéf13 633
4.
3.Špunti na vodě  
10 014
5.5. Šmoulové: Zapomenutá vesnice    8 814
6.4.Zahradnictví: Rodinný přítel
6 408
7.6.Rychle a zběsile 8  3 189
8.7.The Circle3 157
9.9.Kráska a zvíře
2 844
10.
8.Uteč1 822
Zdroj: Unie filmových distributorů
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků