Hlavní obsah
Akční film Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw Foto: Universal

ŽEBŘÍČEK: Rychlá auta a zvířátka všude kolem

Akční film Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw je momentálně na vrcholu žebříčku návštěvnosti kin, byť s nerekordním výsledkem za nejdůležitější premiérový víkend (54 383 diváků).

Akční film Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw Foto: Universal
ŽEBŘÍČEK: Rychlá auta a zvířátka všude kolem

Další honičky v autech a silácké řečičky přináší film vycházející ze starší série Rychle a zběsile, tentokrát s podtitulem Hobbs a Shaw. Ruka spravedlnosti Luke Hobbs (Dwayne Johnson) a zběhlý agent britské tajné služby Deckard Shaw (Jason Statham) byli proti své vůli donuceni spolupracovat a dostali společnou zakázku na nalezení a zneškodnění jedné tajné britské agentky, která údajně přešla do nepřátelského tábora. Jde o Shawovu mladší sestru Hattie.

Lví král

Foto: Disney

Druhé místo patří animovanému Lvímu králi Jona Favreaua. Je to nová verze staré disneyovky, v níž se lví princ Simba se připravuje na svou budoucí vládu, ale strýc  Scar, původní následník trůnu, spřádá své temné plány.

Třetí je dětský animák Tlapková patrola. Kluk Ryder a jeho psí záchranářský tým představí nové epizody, ve kterých bude mít své místo a důležitý úkol každý z členů skupiny a jeho zvláštní schopnosti. Tedy požárník Marshall, technik Rubble, policista Chase, mechanik Rocky, vodní záchranář Zuma i letecká záchranářka Skye.

Nejnavštěvovanější filmy v ČR
Pozice
Minulý týden
 FilmPočet návštěvníků za víkend
1.
 Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw54 483
2.1.Lví král
37 066
3.
-
Tlapková patrola 14 042
4.
2.Spider-Man: Daleko od domova  13 890
5.
3.Tajný život mazlíčků 2
11 950
6.
-
Slunovrat    9 637
7.
-Toy Story 4: Příběh hraček  4 942
8.
5. Bez věcí nad věcí   3 883
9.
6.Annabelle 3  3 708
10.
10.Ženy v běhu
2 740

Zdroj: Unie filmových distributorů


yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků