Hlavní obsah
Fakjů, pane učiteli 3 Foto: Cinemart

ŽEBŘÍČEK: Nabídka kin neoslní. Fakjů a Ready Player One paběrkují

Na prvním místě žebříčku návštěvnosti kin je německá komedie Fakjů, pane učiteli 3, která na rekordní návštěvnost určitě neaspiruje. Na druhé místo stačilo filmu Ready Player One pouhých 16 tisíc diváků za víkend.

Fakjů, pane učiteli 3 Foto: Cinemart
ŽEBŘÍČEK: Nabídka kin neoslní. Fakjů a Ready Player One paběrkují

Ve třetím díle „Fakjů“ se opět předvádí falešný učitel Zeki Müller (Elyas M’Barek), jemuž násilí na žácích nikdy nebylo cizí. Ať už po nich střílel, nasazoval jim pouta, využíval elektrošoky, nebo je dokonce nutil se něco ve škole naučit. Tentokrát Goethovu gymnáziu ubývají studenti a od dalšího školního roku mu hrozí zavření. Poradce pro volbu povolání oznámil Zekiho třídě, že po škole nemají nikde žádnou šanci, a navíc je teď čekají testy, které mají prověřit jejich schopnost vůbec dojít k maturitě.

Mezi učiteli i studenty zavládne děsivá deprese. Pedagogové se bojí, že přijdou o práci. Studenti propadají zoufalství z toho, že dveře k lepší budoucnosti jsou pro ně definitivně zavřené.

Americký film Ready Player One se odehrává ve virtuální realitě. Soustředí se spíše na efekty a akci než na kvalitní příběh, který degradoval na model, jak chudý sirotek porazil zlou korporaci a získal princeznu.

S naprostým nezájmem českých diváků se setkal americký film Rampage: Ničitelé.

 
Pozice
 Minulý týden
 FilmPočet návštěvníků za víkend
1.
 Fakjů, pane učiteli 3 
52 441
2.
1.
Ready Player One16 046
3.
 Rampage: Ničitelé  14 283
4.
40.Pepa 
8 906
5.
2.
Králíček Petr
8 823
6.
3.Tátova Volha3 920
7.
  Milada 3 841
8.
10.Planeta Česko
3 182
9.
-
Nejtemnější hodina
3 099
10.
6.Ztratili jsme Stalina
2 412
Zdroj: Unie filmových distributorů
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků