Hlavní obsah
Mimoni Foto: Universal

ŽEBŘÍČEK: Na Mimoně je i Arnold Schwarzenegger krátký

Americká animovaná komedie Mimoni již potřetí s přehledem válcuje konkurenci, v českých kinech ji o uplynulém víkendu zhlédlo 54 397 diváků, což je dokonce více než před týdnem.

Mimoni Foto: Universal
ŽEBŘÍČEK: Na Mimoně je i Arnold Schwarzenegger krátký

Kevin, Stuart a Bob, vybraní hrdinové z řad Mimoňů, vyrazili do světa, aby všem svým malým žlutým kamarádům vrátili smysl života. Nutně totiž potřebují nového pána, pokud možno největšího zloducha, kterému by mohli sloužit. Dostanou se až do Ameriky na floridský festival zločinců všeho typu, kde se pokusí získat přízeň absolutní královny světového zločinu Scarlett Odkráglové. Ta si však nezadá jen tak s někým a chce své potenciální „zaměstnance“ nejdřív vyzkoušet. Mimoni se proto vydávají do Anglie s nelehkým úkolem ukrást britské korunovační klenoty.

Na druhém místě skončil Terminator Genisys. Příznivci hnutí odporu v roce 2029 věří, že porazili Skynet. Náhle však zjistí, že se stroje vyvinuly a použily schopnost časového posunu. Terminátor je vyslán zpět v čase, aby zabil matku Johna Connora (vůdce hnutí odporu) Sáru dříve, než jej vůbec počne. Lidští rebelové však mají též přístup ke stroji času a za Sárou pošlou vojáka Kyla Reese, aby ji před Terminátorem zachránil. Že už to tu jednou bylo? Návratem do roku 1984 však dochází k výraznému zvratu. Jak to bylo dál, se o víkendu přišlo přesvědčit 31 230 fanoušků sci-fi, Arnolda Schwarzeneggera a Emilie Clarkové.

Terminator Genisys

Foto: Profimedia.cz

Bronzovou příčku tentokrát obsadila bláznivá americká komedie Méďa 2. Méďa je zpět a chce své manželce Tami-Lynn pořídit dítě, aby vybředli z manželské krize. Pro plyšovou hračku se však jedná o nelehký úkol, s nímž mu pomáhají jeho nejlepší kamarád Johnny a věčně sjetá právnička Amanda. Film o tom, že základní práva by měla mít každá živoucí bytost, si vybralo 17 012 diváků.

Návštěvnost kin – poslední víkend
Pozice
Minulý týden
Film
Počet návštěvníků za víkend
1.1.Mimoni  54 397
2.

Terminator Genisys31 230
3.
2.
Méďa 2
17 012
4.
3.
Jurský svět
12 101
5.4.Život je život
4922
6.Daleko od hlučícího davu
2650
7.V hlavě
2130
8.6.Sedmero krkavců
1890
9.5.
Odebrat z přátel
1108
10.
7.
Šílený Max: Zběsilá cesta
989
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků