Hlavní obsah
Mimoni Foto: Universal

ŽEBŘÍČEK: Mimoni, Ant-Mani a divní terminátoři

Animovaní Mimoni ještě pořád vítězí v českém žebříčku nejnavštěvovanějších filmů, i když jejich náskok už není tak markantní.

Mimoni Foto: Universal
ŽEBŘÍČEK: Mimoni, Ant-Mani a divní terminátoři

Malí žlutí Mimoni Kevin, Stuart a Bob vyrazili do světa, aby všem svým mimoňským kamarádům vrátili smysl života. Štěstěna je zavedla až do Ameriky, na floridský festival zločinců všeho typu, jehož se měla zúčastnit i absolutní královna světového zločinu, Scarlett Odkráglová. Mimoni jí chtějí sloužit a zlá Scarlett chce vyzkoušet jejich schopnosti. Proto je vyšle ukrást britské korunovační klenoty.

Na druhém místě je Ant-Man, další americká superhrdinská fantazie, tentokrát s příchutí komedie. Podvodník Scott Lang (Paul Rudd), vybavený pozoruhodnou schopnosti zmenšit své fyzické rozměry, ale současně znásobit svou sílu, se musí ujmout role hrdiny a pomoci svému mentorovi doktorovi Hankovi Pymovi (Michael Douglas) ochránit tajemství, skrývající se v jeho úžasném obleku Ant-Mana, před zcela novými nebezpečími, která ho ohrožují.

Záběr z nového filmu Terminátor: Genisys

Foto: Cinemart

Třetí je nenáročná americká komedie Bez kalhot XXL a až na čtvrtém místě další pokračování snažící se vymlátit poslední dolary z kdysi všeobecně uznávaného Terminátora - Terminator Genisys. Režisér Alan Taylor tu sice s Arnoldem Schwarzeneggerem, ale bez pořádného scénáře, bojuje svůj předem prohraný boj a klesá k druhořadé tuctové sci-fi bez smyslu.

Návštěvnost kin – poslední víkend
Pozice
Minulý týden
Film
Počet návštěvníků za víkend
1.1.Mimoni  32 463
2.
-
Ant-Man25 890
3.
-
Bez kalhot XXL
14 333
4.2.
Terminator Genisys12 505
5.3.Méďa 2 11 117
6.38.Domácí péče
11 026
7.4.
Jurský svět
5 839
8.5.Život je život
1 345
9.6.
Daleko od hlučícího davu
1 267
10.
8.
Sedmero krkavců
1 119
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků