Hlavní obsah
Nejlepší kamarádi Anna Polívková a Matěj Hádek. Foto: CinemArt

ŽEBŘÍČEK: Diváci zjišťují, po čem muži touží

Komedie Po čem muži touží režiséra Rudolfa Havlíka momentálně vede žebříček návštěvnosti českých kin.

Nejlepší kamarádi Anna Polívková a Matěj Hádek. Foto: CinemArt
ŽEBŘÍČEK: Diváci zjišťují, po čem muži touží

Podle údajů UFD vidělo o víkendu komedii 94 360 lidí. Vznikla podle scénáře Rudolfa Havlíka a úspěšné spisovatelky Radky Třeštíkové. Podle tvůrců „s humorem a nadhledem pohlíží na věčné soupeření ženského a mužského světa“.

Karel Král je prototypem muže, který ženy vnímá trochu jako spotřební zboží. Když se ale jednoho dne probudí v ženském těle, začne poznávat svět z druhé stránky. Vedle Jiřího Langmajera a Anny Polívkové v hlavních rolích Karla a Karly se v komedii Po čem muži touží objeví řada známých herců a hereček – Táňa Pauhofová jako ambiciózní šéfredaktorka Playboye Leona, Matěj Hádek jako Karlův kamarád Čestmír, Jiří Havelka v roli spisovatele Roberta, který je přesvědčen, že zná ženský svět mnohem lépe než Karel, Andrea Hoffmannová a Sara Sandeva jako Karlova bývalá manželka a dcera.

Predátor: Evoluce

Foto: Cinemart

Americký horor Sestra je druhý. Démonická řádová sestra z hororu V zajetí démonů 2 se vrací a šíří zlo ze záhadného kláštera v Rumunsku, ve kterém řád jeptišek ukrývá tajemství. Hrají Taissa Farmigová, Demián Bichir, Jonas Bloquet, Ingrid Bisuová, Jonny Coyne či Mark Steger.

Třetí je pokračování Predátora s podtitulem Evoluce. Novou sestavu tvoří Boyd Holbrook, Trevante Rhodes, Jacob Tremblay, Keegan-Michael Key, Thomas Jane či Yvonne Strahovská. Predátoři se vrátili na naši planetu a jsou mnohem silnější a chytřejší než předtím, ale pořád je baví lovit lidi. Původní Predátor z roku 1987, v němž hráli Arnold Schwarzenegger, Carl Weathers, Elpidia Carrillo, Bill Duke, Jesse Ventura, Sonny Landham či Shane Black, byl ale přece jen úspěšnější.

Nejnavštěvovanější filmy v ČR
Pozice
Minulý týden
 FilmPočet návštěvníků za víkend
1.
-
Po čem muží touží94 360
2.
2.Sestra21 339
3.
1.
Predátor: Evoluce15 428
4.
3.Úžasňákovi 2
10 463
5.
5.
Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená10 432
6.
-Yeti: Ledové dobrodružství
8334
7.
6.
Malá čarodějnice
6840
8.
4.Spolu to dáme
6543
9.
7.Alfa
3889
10.
14.Příběh koček  
2652
Zdroj: Unie filmových distributorů
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků