Hlavní obsah

Ze SuperStar možná unikla data o hlasování

Pořad televize Nova Česko Slovenská SuperStar se podle středečního deníku Blesk potýká s únikem dat o hlasování diváků prostřednictvím SMS zpráv o několik hodin dříve, než jsou zveřejněny oficiální výsledky. Hlasování zajišťuje pro Novu společnost Erika. Nova i Erika únik dat popírají.

Ze SuperStar možná unikla data o hlasování

„Specialisté z našeho technického pracoviště opět prověřili veškerá zabezpečení databáze, ve které se shromažďují údaje o hlasování v pořadu, a konstatovali, že není možné prolomení uvedené databáze. Současně sdělujeme, že údaje zveřejněné v deníku Blesk nejsou totožné s těmi, kterými disponuje společnost Erika,“ uvedl generální ředitel Eriky Milan Jelínek v písemném prohlášení pro média.

Nova sdělila, že k údajům nemá přístup. Na dotaz, proč údaje nezveřejní sama a tím popře únik, reagoval mluvčí soutěže Adam Kotalík: „Počty hlasů po každém kole nezveřejňujeme, aby diváci hlasovali pro své finalisty pouze na základě sympatií a předvedených výkonů, což samozřejmě také zvyšuje napětí v soutěži.“

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků