Hlavní obsah
Bobby McFerrin Foto: Clours Of Ostrava

Vyhrajte setkání s Bobbym McFerrinem!

Komerční článek - Letní festival Colours of Ostrava již klepe na dveře. Na letošním ročníku vystoupí 13. července i legendární americký zpěvák a muzikant, živoucí hudební nástroj Bobby McFerrin. Toužíte po setkání s ním? Vyhrajte v soutěži pořádané společně Colours of Ostrava, Seznam.cz a Novinky.cz.

Bobby McFerrin Foto: Clours Of Ostrava
Vyhrajte setkání s Bobbym McFerrinem!

Bobbyho McFerrina pravděpodobně znáte díky jeho nezapomenutelné písni Don’t Worry, Be Happy. V posledních letech se ale věnuje zcela jinému žánru, a to jazzovým improvizacím, v nichž využívá jako hudební nástroj pouze vlastní hlasové ústrojí a tělo.

Nyní se ho díky soutěži o osobní setkání s ním můžete z očí do očí zeptat, jak to dělá.

Kromě setkání s Bobbym můžete v soutěži vyhrát také 5x dva čtyřdenní lístky na festival, který se koná od 12. do 15. července.

A co musíte udělat pro výhru?

Stačí zde správně odpovědět na několik otázek ohledně festivalu Colours of Ostrava a doufat, že budete vylosováni.

Program na hlavním pódiu dnes zahájí kanadský zpěvák Rufus Wainwright.

Foto: archív Colours of Ostrava

Letošní ročník je jedním z nejlépe obsazených v historii. Vedle Bobbyho McFerrina vystoupí také kanadská zpěvačka a muzikanta Alanis Morissette, oceňovaní Flaming Lips, kteří mají tři ceny Grammy, americká experimentální indierocková kapela Animal Collective nebo electrojazzoví Parov Stelar či skotští Mogwai.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Výběr článků