Hlavní obsah
Vyhlášení výsledků ankety Žebřík letos opět moderují Barbora Poláková a Tomáš Hanák Foto: Anketa Žebřík

Vyhlášení ankety Žebřík se blíží, do Plzně se sjede elita českých muzikantů

Do plzeňského areálu DEPO2015 se tento pátek 11. března sjede elita české hudební scény na vyhlášení vítězů v letošním ročníku už tradiční ankety Žebřík. V průběhu večera, který opět moderují Tomáš Hanák a Barbora Poláková, bude uděleno 27 cen v devíti kategoriích, a to na základě hlasování hudebních fanoušků.

Vyhlášení výsledků ankety Žebřík letos opět moderují Barbora Poláková a Tomáš Hanák Foto: Anketa Žebřík
Vyhlášení ankety Žebřík se blíží, do Plzně se sjede elita českých muzikantů

Nejžhavějšími kandidáty na trofej jsou nominovaní Kryštof, Chinaski, Slza, Barbora Poláková, Tata Bojs, David Koller, Aneta Langerová, Mandrage, Cocotte Minute, Xindl X, Kofe-In, Support Lesbiens, Dan Bárta, Tomáš Klus, Ewa Farna, Klára Vytisková, Lenka Dusilová, Tonya Graves, Jelen, Mydy Rabycad, Smrtislav a Thom Artway. Jejich příznivci pro ně mohli hlasovat na stránkách Anketazebrik.cz.

Sošky vytvořené renomovaným sochařem Václavem Česákem budou předány i v kategoriích Akce a Film roku, a chybět nebude ani speciální ocenění, které v minulosti obdržely osobnosti jako Richard Müller, Miro Žbirka, Chinaski, Tata Bojs, David Koller, Dan Bárta, Glenn Hughes, Ashley Slater nebo Michal Pavlíček.

Program večera, který začíná v 19 hodin a rozhodně nebude končit s půlnocí, nabídne i mnohá exkluzivní vystoupení. Během šestihodinové show se v areálu DEPO2015 koncertně představí Kateřina Marie Tichá, Mydy Rabycad, No Name, Barbora Poláková, Marpo & Troublegang a skupina Jelen.

"Slovenští hitmakeři No Name na Žebříku odstartují očekávané turné S láskou, půjde o jejich jediný západočeský koncert. Letošní koncertní premiéru zde absolvují také Tata Bojs, a to s úspěšným loňským albem A/B. Atraktivní podívanou slibuje představení rappera Marpa & Troublegang a jeho novinkové desky Lone Survivor. A velký zájem vzbuzuje i první mimopražské vystoupení kapely Barbory Polákové," přiblížil dramaturgii akce ředitel cen Žebřík Jarda Hudec.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků