Hlavní obsah
Damon Herriman Foto: Profimedia.cz

Vraha Mansona bude u Tarantina hrát Damon Herriman

Už dlouho diskutovaný film Quentina Tarantina Once Upon a Time in Hollywood našel herce pro roli šíleného sektáře a několikanásobného vraha Charlese Mansona. Bude ho hrát Australan Damon Herriman.

Damon Herriman Foto: Profimedia.cz
Vraha Mansona bude u Tarantina hrát Damon Herriman

Retro drama ze šedesátých let se bude zabývat i sektami a pomateným vrahem Mansonem, nejde ale o hlavní téma filmu. Herec Damon Herriman zatím není moc známý, v televizi se objevil třeba v seriálech Quarry a Battle Creek. Je sice o dekádu starší, než by pro roli správně měl být, ale Tarantinovi to zřejmě nevadí.

Charles Manson v Kalifornii v roce 1969 zorganizoval sedm vražd a má na svědomí i manželku režiséra Romana Polanského Sharon Tateovou. Jako vůdce sekty byl odsouzen a zemřel až minulý rok ve vězení ve věku 83 let.

The Hollywood Reporter také uvedl, že režiséra Romana Polanského bude hrát polský herec Rafal Zawierucha.

Rafal Zawierucha se představí jako mladý Roman Polanski.

Foto: Profimedia.cz

Když se začátkem roku psalo o tom, že Polanski se ve filmu objeví, vyvolalo to v Americe pozdvižení, protože se před čtyřiceti lety dopustil sexuálního styku s nezletilou. Proti filmu začaly protestovat různé aktivistky. Ozvala se například Melissa Silversteinová, zakladatelka skupiny Women and Hollywood, která volá po diverzitě a rovnosti.

„To je příšerné, Quentin Tarantino je doslova ten nejhorší ze všech,“ uvedla.

„A to je to, proč se ženy a mladé ženy bojí vypovídat proti mužům, kteří je zneužívají,“ dodala moderátorka Julia Bradburyová.

Luke Perry

Foto: Profimedia.cz

Nejvíce režisér pobavil veřejnost tím, že obsadil i zcela zapadlého herce z devadesátých let Luka Perryho, který byl kdysi hvězdou teenagerského seriálu Beverly Hills 90210.

Brad Pitt

Foto: Cinemart

Už dlouho je známo, že ve filmu se objeví také Burt Reynolds, Damien Lewis, Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Al Pacino, Tim Roth, Michael Madsen, Kurt Russell a Timothy Olyphant.

Herec Leonardo Di Caprio na vyhlašování cen BAFTA

Foto: Paul Hackett, Reuters

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků