Hlavní obsah
Vladimír Mišík Foto: ČTK

Vladimír Mišík zkolaboval, ruší se křest CD

Koncert zpěváka Vladimíra Mišíka naplánovaný na pondělí do Malostranské besedy v Praze organizátoři zrušili. Mišík totiž v pátek na koncertě v Jablonci nad Nisou zkolaboval a skončil v místní nemocnici. V pondělí byl propuštěn do domácího léčení, uvedl jeho manažer Šimon Kotek.

Vladimír Mišík Foto: ČTK
Vladimír Mišík zkolaboval, ruší se křest CD

"Z řady vyšetření se zjistilo, že je to kolaps z vyčerpání. Není to ale nic fatálního. Byla tam spousta různých faktorů a organismus to už nevydržel," uvedl Kotek. "Rozhodli jsme se, že dnešní koncert v Malostranské besedě zrušíme, aby se mu to náhodou nevrátilo zpátky," konstatoval. Mišík věří, že mu ke zotavení postačí pár dní odpočinku, ve středu proto již chce vystoupit na naplánovaném koncertě v Plzni.

Zdravotní problémy v posledních letech Mišíka sužovaly již několikrát. Před třemi lety zpěvák musel na řadu týdnů přerušit své turné k tehdejším 60. narozeninám kvůli vážnému onemocnění kotníku.

Právě na plánovaném koncertě v Malostranské besedě chtěl Mišík pokřtít druhý díl kolekce CD Déja vu od firmy Supraphon mapující jeho starší nahrávky. Kolekce obsahuje desky 20 deka duše, Jen se směj, Live... Unplugged a Město z peřin s vyčištěným zvukem, celkem přes 50 Mišíkových písniček. Po loni vydané první sérii s alby ze 70. a 80. let - deskou Stříhali dohola malého chlapečka i s anglickou verzí They Cut Off The Little Boy's Hair a nahrávkami Etc...2, Etc...3 a Etc...4 si tak mohou Mišíkovi příznivci zkompletovat jeho starší diskografii.


yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků