Hlavní obsah
 

Videoklip k singlu ØTCHI od kapely Mirai vznikl v Londýně

Skupina Mirai uvádí singl ze své druhé desky, která vyjde na podzim. Písnička se jmenuje ØTCHI a videoklip k ní vznikl v Londýně.

 
Videoklip k singlu ØTCHI od kapely Mirai vznikl v Londýně

„Píseň ØTCHI i klip k ní jsou trochu osobní zpovědí. Video naznačuje, že není dobré vstupovat vícekrát do jedné řeky. Člověk to ale přesto dělá, protože racionalita není na denním pořádku, minimálně u nás. Jako hlavní hrdina klipu to na konci pochopím. V reálném světě teprve uvidíme,“ říká zpěvák Mirai o singlu.

Videoklip se pod taktovkou režiséra Ondřeje Kudyna natáčel v Londýně, ke kterému má zpěvák velmi vřelý vztah. „Podle rodičů jsem tam byl dokonce počatý,“ říká Mirai. „Počasí bylo klasicky londýnské, takže celý týden neustále pršelo. To nám ale nevadilo. Konceptu a náladě písničky to sluší.“

Režisér Kudyn uvádí: „Námět vznikl při telefonním hovoru s Ondrou Brejškou ze skupiny Poetika. Přišel s nápadem životní smyčky nebo kruhu, ve kterém se motáme.“

Tipy na lokace pak štábu posílal zpěvák Marcell, který v Londýně pobývá. „Poslal pro nás svého kamaráda na letiště, jmenoval se Joey, je z Čech a my ho tam viděli poprvé. Celým výletem nás provedl a staral se o nás jako o vlastní, za což mu děkujeme. Kromě videoklipu jsme si přivezli i nového kamaráda,“ vyzdvihuje Kudyn.

Může se vám hodit na Zboží.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků