Hlavní obsah
Stardance se účastní i modelka a zpěvačka Iva Frühlingová. Foto: Petr Hloušek, Právo

VIDEO: Do České televize se vrací Stardance

Každou sobotu večer od 1. listopadu až do Vánoc se opět bude na programu ČT 1 tančit. Úspěšná soutěž StarDance, vysílaná živě z pražského Výstaviště, se vrací na televizní obrazovku již po třetí.

Stardance se účastní i modelka a zpěvačka Iva Frühlingová. Foto: Petr Hloušek, Právo
VIDEO: Do České televize se vrací Stardance

Osvědčení moderátoři Tereza Kostková a Marek Eben představí osm párů, které budou po osm večerů soutěžit o titul krále a královny tanečního parketu. „Tahle soutěž dokázala nesmírně probudit do té doby zkomírající zájem o klasické tance,“ prohlásil mluvčí ČT Ladislav Šticha.

Před čtrnácti dny, kdy ještě nebyli veřejně známí soutěžící, zareagovali téměř raketovým stylem sázkoví bookmakeři a určili jako vítězku StarDance herečku a zpěvačku Zuzanu Norisovou, známou především z filmového muzikálu Rebelové. „Problém mi nedělá tanec, ale podpatky. Nejsem zvyklá je nosit,“ přiznala Norisová na čtvrteční tiskové konferenci. Problém s nošením podpatků přiznala i modelka Jana Doležalová, ale trochu z jiného důvodu. Je vysoká 177 cm a podpatky ji dělají ještě vyšší.

Modelka Jana Doleželová a její taneční partner Michal Necpálfoto: Právo/Petr Hloušek

Barvy České televize letos hájí sportovní komentátor Jaromír Bosák. „Nevím, co mám od soutěže čekat. Asi to nejdeme vyhrát, ale užít si to. Moje předsevzetí je, nevypadat při tancování jako debil,“ uvedl Bosák.

Televize vybírala z 60 až 70 osobností

Herec Vladimír Kratina přiznal, že společenský tanec je pro něj španělská vesnice a nejlíp mu jde, když si u tance počítá kroky. „Hudba a partnerka mě ruší,“ dodal. Se svými profesionálními tanečnicemi jsou spokojeni herec David Suchařípa a zpěvák Bohouš Josef. Tanečníci trénují již od srpna.

Stardance se účastní i modelka a zpěvačka Iva Frühlingová.foto: Právo/Petr Hloušek

Soutěžící páry StarDance III.

Iva Frühlingová a Michal Kostovčík
Jaromír Bosák a Eva Krejčířová
Vladimír Kratina a Laura Klimentová
Jana Doležalová a Michal Necpál
David Suchařípa a Albina Zaytseva
Bohouš Josef a Lenka Tvrzová
Zuzana Norisová a Jan Kliment
Dana Batulková a Jan Onder

Porota
Zdeněk Chlopčík
Tatiana Drexler
Leona Kvasnicová
Jaroslav Kuneš

Česká televize vybírala soutěžící asi z 60 až 70 osobností, ale mnozí nabídku nepřijali z obav, že by ji nezvládli časově nebo fyzicky. Scéna StarDance bude letos obohacena o velké LCD obrazovky a 130 efektových světel. Soutěž má novou grafickou podobu a novinkou budou i hudebně taneční čísla hostů, předvedená těsně před vyhlášením postupujících do dalšího kola.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků