Hlavní obsah
 

Ve StarDance skončila Radka Třeštíková

Pátý večer taneční soutěže Stardance předvedly páry waltz, jive a quickstep. Diváci rozhodli, že soutěž opustí taneční pár Radka Třeštíková a Tomáš Vořechovský.

 
Ve StarDance skončila Radka Třeštíková

Radka Třeštíková a Tomáš Vořechovský tančili jako poslední. Jejich jive působil podle Jana Tománka „trošku strnule”, byť uznal, že pro laického diváka šlo o oku lahodící výkon. Porota výkon ohodnotila 26 body, což bylo nejméně ze všech párů.

Jako první vystoupili Veronika Khek Kubařová a Dominik Vodička, kteří zatančili jive. „Zapomeňte, že jsou tu lidé,” doporučila tancující herečce Tatiana Drexler, které se vystoupení zdálo málo dynamické. Od poroty pár dostal 31 bodů.

Veronika Khek Kubařová a Dominik Vodička

Foto: Petr Hloušek, Právo

Po nich se na parketu představili s quickstepem Veronika Lišková a Karel Kovář. Jan Tománek youtubera pochválil. „Na amatéra to byl výkon fantastický,” řekl. Porotci ohodnotili výkon 34 body.

Natálie Otáhalová a Matouš Ruml nastoupili na parket jako třetí v pořadí a zatančili jive. Diváci v sále ocenili výkon dlouhotrvajícím potleskem a kladně jej hodnotili i porotci. „Viděla jsem rytmickou nejistotu, ale byl to jive,” okomentovala výkon páru Tatiana Drexler, které podobně jako Zdeňku Chlopčíkovi neunikly drobné nedostatky. Pár dostal od porotců tři desítky a celkově 38 bodů.

Radka Třeštíková

Foto: Petr Hloušek, Právo

Gabriela Koukalová s Martinem Prágrem zatančili quickstep. „Rychlá a náročná choreografie,” okomentoval výkon Zdeněk Chopčík. Porota výkon páru ocenila 32 body.

Miroslav Hanuš a Adriana Mašková

Foto: Petr Hloušek, Právo

Adriana Mašková a Miroslav Hanuš tančili waltz, do jehož choreografie zařadili i hercovo recitativní entrée. Richard Genzer uvedl, že mu Hanuš připomíná historického veterána, který sice občas škytne, ale jede spolehlivě dál. Porota ohodnotila pár 34 body.

Michaela Nováková a Jakub Vágner předvedli quickstep. Vágnerův tanec měl podle Zdeňka Chlopčíka dvě fáze, přičemž lepší výkon předvedl v okamžicích, kdy tančil bez partnerky. Pár dostal od poroty 28 bodů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků