Hlavní obsah

V Praze začíná sympozium o dokumentu

Pod názvem To nejlepší z dokumentu se od pátku až do neděle uskuteční v Praze druhé sympozium dokumentárního filmu pořádaného filmovou školou Discovery Campus z Německa ve spolupráci s domácím Institutem dokumentárního filmu (IDF).

V Praze začíná sympozium o dokumentu

Jde o nejvýznamnější setkání a přehlídku evropských osobností v oblasti dokumentárního filmu v Evropě. Návštěvníci mají unikátní příležitost shlédnout filmy výrazných režisérských osobností východní i západní Evropy a zúčastnit se diskuse o tradici evropského dokumentárního filmu a jeho nových směrech.

Do Prahy se sjedou profesionální dokumentaristé, producenti, distributoři, filmoví kritici, ale i milovníci dokumentárního filmu z celé Evropy. Filmaři doplní projekce komentářem objasňujícím historický i kulturní kontext i specifický tvůrčí přístup u představených snímků. Zaregistrovat se může každý zájemce na webových stránkách www.discovery-campus.de.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků