Hlavní obsah
Ozzy Osbourne je na posledním turné. Foto: Milan Malíček, Právo

V Praze dnes vystoupí Ozzy Osbourne i Johnny Depp

Britský zpěvák Ozzy Osbourne se představí dnes na letišti v pražských Letňanech. Bude hlavní hvězdou akce Prague Rocks 2018. Osmašedesátiletý někdejší frontman už nefungující kapely Black Sabbath přijíždí v rámci své Farewell World Tour, o které tvrdí, že je jeho poslední. Plánuje ho ukončit v roce 2020.

Ozzy Osbourne je na posledním turné. Foto: Milan Malíček, Právo
V Praze dnes vystoupí Ozzy Osbourne i Johnny Depp

„Lidé se mě ptají, kdy půjdu do důchodu. Toto bude mé poslední světové turné, ale nemohu říct, že potom ještě sem tam někde nevystoupím,“ uvedl Osbourne v oficiálním prohlášení.

Jeho doprovodnou kapelu budou v Praze tvořit Zakk Wylde (kytara), Blasko (baskytara), Adam Wakeman (klávesy) a Tommy Clufetos (bicí).
Na akci vystoupí i hvězdná americká skupina Hollywood Vampires. Působí v ní zpěvák Alice Cooper, herec a kytarista Johnny Depp a kytarista Joe Perry z Aerosmith.

Skupina, která ve své tvorbě oslavuje rockovou hudbu 70. let, vznikla v roce 2015 a v témže roce vydala eponymní album, na kterém hostovali Paul McCartney či Dave Grohl.

Jádro kapely Hollywood Vampires, zleva Joe Perry, Johnny Depp a Alice Cooper.

Foto: archív kapely

Její jádro na probíhajícím turné doplňují kytarista a klávesista Tommy Henriksen, bubeník Matt Sorum, jenž hrál s Guns N’Roses či Velvet Revolver, baskytarista Robert DeLeo ze Stone Temple Pilots a kytarista a klávesista Bruce Witkin.

Na Prague Rocks se představí také španělská metalová kapela Lords of Black, která začne hrát v 16.45 hodin, a zpěvák skupiny Korn Jonathan Davis v sólovém programu, jenž odstartuje v 17.45 hodin. The Hollywood Vampires by měli začít v 19.15 hodin a Ozzy Osbourne ve 21 hodin.

Může se vám hodit na službě Zboží.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků