Hlavní obsah
Prezident Václav Klaus a moderátor Petr Šimůnek v pořadu Nedělní partie Foto: Petr Hloušek, Právo

V Partii na Primě nahradí Petra Šimůnka Milan Šíma

Od září změní TV Prima moderátora diskuzního pořadu Partie. Místo Petra Šimůnka, který tam působil od roku 1998, nastoupí novinář Milan Šíma.

Prezident Václav Klaus a moderátor Petr Šimůnek v pořadu Nedělní partie Foto: Petr Hloušek, Právo
V Partii na Primě nahradí Petra Šimůnka Milan Šíma

„Petr Šimůnek nasadil laťku v Partii vysoko. Jsem proto rád, že pomyslné žezlo přebírá tak zkušený moderátor a novinář jako je Milan Šíma,“ řekl Marek Singer, generální ředitel televize Prima.

„Jeho pozitivní přístup a zkušenosti s interaktivními médii nám dají příležitost oslovit nové diváky. Proto se možnost oslovit hosty Partie i jejího moderátora objeví třeba i na síti Facebook,“ uzavřel Singer.

Šíma na Primě už jednou pracoval v devadesátých letech, kdy připravoval publicistické pořady Akta a Duel. „Těší mě, že televize Prima oslovila právě mne a  rád jsem tuto nabídku přijal,“ uvedl Šíma.

Šíma je zkušeným novinářem a moderátorem, který se proslavil v České televizi např. pořadem Bez obalu. Pracoval také v Událostech a komentářích, Aréně a v Naostro. Publikuje také rozhovory v různých časopisech a vydal je  knižně. Šímu diváci poprvé uvidí na obrazovkách Televize Prima v neděli 6. 9. v 11.00 hodin.

Petr Šimůnek chtěl s moderováním Partie skončit už delší dobu. TV Prima s ním však jedná o další spolupráci.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků