Hlavní obsah
Lenka Pastorčáková Foto: Prima FTV

V nedělní Partii se bude s Punčochářem střídat Pastorčáková

FTV Prima chystá moderátorskou změnu v nedělním debatním pořadu Partie. Jan Punčochář se v moderování Partie bude střídat s Lenkou Pastorčákovou, která se po jeho boku v pořadu objevila začátkem března, kdy byl hostem Partie nový prezident Miloš Zeman. Moderátorské sólo si Pastorčáková poprvé vyzkouší v neděli, oznámil mluvčí FTV Prima Václav Mazánek.

Lenka Pastorčáková Foto: Prima FTV
V nedělní Partii se bude s Punčochářem střídat Pastorčáková

Hostem nedělní Partie, kterou Prima Family vysílá od 11:00, bude prezidentův kancléř Vratislav Mynář. Příští neděli 31. března se Partie kvůli Velikonocům vysílat nebude. Moderování pořadu 7. dubna se ujme Punčochář, se kterým se v dalších týdnech bude Pastorčáková pravidelně střídat.

Pastorčáková před nástupem do FTV Prima působila jako reportérka politického zpravodajství TV Nova, kam přešla z pozice reportérky videozpravodajství České tiskové kanceláře.

Pořad Partie od začátku roku do začátku března sledovalo v průměru 374 000 lidí starších patnácti let. Rekordnímu zájmu diváků od začátku obnoveného vysílání pořadu v listopadu 2008 se těšil právě díl s novým prezidentem z 10. března, který sledovalo 567 000 dospělých.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků