Hlavní obsah

V létě přijedou Depeche Mode, již pošesté

Již pošesté u nás vystoupí symbol osmdesátých let, skupina Depeche Mode. Koncert se koná 25. června 2009 na stadiónu Eden v Praze. Ještě předtím chtějí "depešáci" vydat nové řadové album.

V létě přijedou Depeche Mode, již pošesté

Depeche Mode tvoří Dave Gahan, Martin Gore a Andy Fletcher. V těchto dnech natáčejí v New Yorku nové album, které vyjde na jaře 2009.

Depeche Mode za svoji osmadvacetiletou kariéru prodali více jak 75 miliónů kopií svých nahrávek. První stadiónové turné v historii kapely odstartuje v Izraeli, navštíví 28 měst a 22 států, a vyvrcholí vystoupením v Portugalsku.

"Depeche Mode na Evropském turné, nazvaném Tour of the Universe, zahrají pro přibližně 1,3 miliónu fanoušků. Depeche Mode naposledy navštívili Prahu před třemi lety v rámci turné k jejich poslednímu albu Playing The Angel," uvedl Petr Novák z agentury Live Nation.

Vstupenky se začnou prodávat 8. října v síti Ticketpro.cz. Depeche Mode se zastaví také na Slovensku, a to 22. června na stadiónu Inter v Bratislavě. Vstupenky na slovenský koncert se budou prodávat v síti E-TICKETPRO.SK.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků