Hlavní obsah

V klipu k písni Bouře kapely Kofe-in hraje i Dominika Býmová

Opavská kapela Kofe-in představuje po delší pauze nový singl. Písnička se jmenuje Bouře a předznamenává příchod nového minialba. Produkčně se jej ujal Armin Effenberger, který s kapelou pracoval už na předchozí desce Dobré nebe. Na Novinkách.cz má klip k nové skladbě premiéru.

V klipu k písni Bouře kapely Kofe-in hraje i Dominika Býmová

S námětem na singl Bouře přišel kytarista kapely Martin Lecián. Námět klipu přišel od režiséra Radima Kallera.

„S Radimem jsme už v minulosti spolupracovali. Dělal pro nás například videoklip k písni Víme kudy. Rozhodovali jsme se mezi více náměty, ale ten jeho byl nejsilnější, proto jsme jej vybrali,” komentuje vznik videoklipu za kapelu Petr Kunze.

Opavská skupina Kofe-in chystá minialbum.

Foto: archiv kapely

Do hlavní role obsadil režisér herečku Dominiku Býmovou, která je součástí úspěšného seriálu Most!, a Daniela Volného, herce činohry Slezského divadla v Opavě.

Singl Bouře bude zařazen na EP, které kapela plánuje vydat v příštím roce. Ještě letos v prosinci pak Kofe-in odehrají koncert v rodné Opavě v klubu Art. Mezi dalšími plány kapely je i vydání sólové desky frontmana Jana Kunzeho.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků