Hlavní obsah

TV tipy a chyby: Piráti z Karibiku, Zbouchnutá, Postřižiny

O víkendu budou kandidovat na nejsledovanější film Piráti z Karibiku, ale nenechte si ujít špičkovou komedii Zbouchnutá, která běží v sobotu hned po nich. Za zmínku stojí také americký film Lepší už to nebude a česká klasika Postřižiny.

TV tipy a chyby: Piráti z Karibiku, Zbouchnutá, Postřižiny

 

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly

Johnny Depp, Orlando Bloom a Keira Knightleyová si zařádili v historických kostýmech v úspěšném dobrodružném filmu z roku 2003. Pirát Jack Sparrow v něm přijde o svou loď Černá perla. Aby ji získal zpět, musí spojit síly s Willem Turnerem a spolu s lodí vyrazit zachránit krásnou guvernérovu dceru Elizabeth...

Prima Sobota 20:00

Zbouchnutá

Vynikající Seth Rogen kraluje v této komedii J. Appatowa z roku 2007. Hraje obtloustlého pohodáře-huliče, který žije z odškodnění po úrazu a nemá nejmenší zájem o nějaké závazky a kariéru. Bohužel právě s ním otěhotní kariéristka Alison, která příliš pozdě zjišťuje, kdo vlastně Seth je.

Prima Sobota 23:05

Lepší už to nebude

Už starší, ale stále zábavná komedie/romantika, jejíž hlavní zbraní je mrzoutský Jack Nicholson jako starý spisovatel, který sice píše o lásce, ale v podstatě nesnáší lidi. Muž, který uráží každého včetně homosexuálního souseda a personálu v restauraci, se ale nakonec může změnit.

Nova Cinema Sobota 20:00

Postřižiny

Klasika režiséra Jiřího Menzela vznikla v roce 1980 na motivy literární předlohy Bohumila Hrabala. Hrají Magda Vášáryová, Jiří Schmitzer, Jaromír Hanzlík, Rudolf Hrušínský nebo Petr Čepek.

Nova Cinema Neděle 20:00

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků