Hlavní obsah

Třetí slovenskou SuperStar je Viera Berkyová z Plzně

Vítězkou třetího pokračování soutěže Slovensko hľadá SuperStar se stala 16letá Viera Berkyová, která trvale žije v České republice v Plzni. Ve finále porazila favoritku poroty 15letou Dominiku Mirgovou z Trnavy.

Třetí slovenskou SuperStar je Viera Berkyová z Plzně

"Jsem v šoku, nemohu se vzpamatovat. Přála jsem to Dominice," byla první reakce vítězky.

Berkyová se pokusila prorazit už v české SuperStar, ale neuspěla. Třetí slovenská SuperStar se narodila 23. února 1991 v Lučenci na jihu Slovenska. V roce 2004 se její rodina přestěhovala do České republiky. Nadané Berkyové pomáhala v Česku zpěvačka Ida Kelarová.

Porota ve složení Pavol Habera, Laco Lučenič a Dara Rolins otevřeně favorizoval Mirgovou. "Pro mě je SuperStar Dominika," řekl Habera. V průběhu soutěže nabídl Habera talentované Mirgové, že může v jeho studiu natočit CD bez ohledu na to, jak soutěž dopadne.

Třetí pokračování soutěže Slovensko hľadá SuperStar sledoval každou neděli zhruba milión diváků. Třetí díl se tak těšil větší pozornosti, než druhé pokračování soutěže. První slovenskou Supertar se stala Katka Koščová a druhou Peter Cmorík.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků