Hlavní obsah
Jai Courtney Foto: Profimedia.cz

Terminátor 5 hlásí nového Reese ze Smrtonosné pasti i novou Sarah

V roce 2015 má do kin vtrhnout už pátý Terminátor, tentokrát s podtitulem Genesis. Server IMDB ohlásil, že novým představitelem hrdiny Reese bude Jai Courtney.

Jai Courtney Foto: Profimedia.cz
Terminátor 5 hlásí nového Reese ze Smrtonosné pasti i novou Sarah

Poměrně málo známý Australan Courtney si zahrál ve filmech Jack Reacher nebo  Smrtonosná past: Opět v akci, velká hlavní role se mu ale v Hollywoodu spíše vyhýbá. Většinu kariéry strávil v televizi.

Emilia Clarková

Foto: Profimedia.cz

Ani legendární Linda Hamiltonová, představitelka Sarah z prvních dvou dílů, se už do akce nevrátí. Osmapadesátiletá herečka moc filmů netočí, občas se ještě objevuje v televizních seriálech. Novou krev představuje Britka Emilia Clarková, kterou můžete znát ze seriálu Hra o trůny, kde hraje Daenerys Targaryen.

Jejího syna Johna Connora, který vede válku proti strojům v budoucnosti, ztvární Jason Clarke (filmy Velký Gatsby, Země bez zákona, 30 minut po půlnoci).

Návrat Arnolda

Skalní fandy Terminátora pochopitelně zajímá hlavně to, zda bude ve filmu veterán Arnie. Oficiální odpověď zní ano, Arnold Schwarzenegger se do ikonické role vrátí. Režírovat ho bude Alan Taylor, který o podrobnostech děje zatím zarytě mlčí. Produkci mají na starosti Skydance a Annapurna, scénář pochází z dílny dvojice Laeta Kalogridis - Patrick Lussier.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků