Hlavní obsah
 

Tereza Balonová vydává singl a videoklip k písni Tak málo. Jako dárek ke svým narozeninám

Písničkářka Tereza Balonová se při svých koncertech se doprovází pouze na kytaru a looper. V sobotu 17. října oslaví dvacáté narozeniny a jako dárek si nadělila videoklip k popové baladě Tak málo. Za produkcí písně stojí Honza Balcárek. Videoklip natočil Ondřej Urbanec.

 
Tereza Balonová vydává singl a videoklip k písni Tak málo. Jako dárek ke svým narozeninám

I přes letošní komplikovanou situaci s živým hraním, má Balonová za sebou hektické koncertní léto. Série vystoupení před Davidem Kollerem, skupinami Divoký Bill, Mirai nebo Jelen jí daly šanci se představit novým posluchačům. Pouze vyprodané společné turné s písničkářem Pokáčem byla přeloženo na příští podzim. Právě během cest na letní vystoupení vznikla píseň Tak málo.

„Už při loňském cestování s kapelou Jelen jsem si uvědomila rozdílnost dvou světů, ve kterých jsem žila. Dopoledne ve školní lavici a příprava na maturitu. Večer přátelé, milovaná muzika a vystoupení před tisícovkami posluchačů. O víkendu z koncertu na koncert. Z hotelu na hotel. Mnoho intenzivních zážitků. Přemýšlela jsem nad tím, do jaké míry člověk může ovlivnit to, kam ho život zavede. A že stejně je nakonec nejkrásnější se vracet domů,“ říká o vzniku své nové písně Tereza Balonová.

Videoklip k singlu Tak málo se natáčel v Praze a záměrem filmaře Ondřeje Urbance i zpěvačky bylo zachytit právě zvláštní atmosféru dvou různých světů.

Tereta Balonová už zažila skvělou atmosféru povedených koncertů.

Foto: www.klapper.cz

„Tereza je výrazně talentovaná mladá dáma. Nejen, že je vynikající autorka, instrumentalistka a zpěvačka, ale navíc v ní dříme herecký talent. Ve videu nemá žádnou dramatickou hereckou roli, ale zvládla najednou řídit, zpívat i hrát svůj part s nadhledem, jako kdyby to dělala odmalička. Klobouk dolů,“ popisuje Urbanec.

Pro Balonovou bylo natáčení první větší zkušeností s filmovým světem. Navíc jí režisér svěřil luxusní Fiat Spider. „Řidičák mám něco málo přes rok, tak jsem byla zvědavá, jak zvládnu řídit tak drahé cizí auto bez posilovače s posloucháním instrukcí z vysílačky a do toho všeho zpívání textu v běžném provozu. Ale vše proběhlo bez komplikací a celý natáčecí den byl neskutečným zážitkem,“ vzpomíná Tereza.

Skladba Tak málo bude součástí debutového alba, které vyjde v září 2021.

Může se vám hodit na Zboží.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků