Hlavní obsah
Herec a producent Jim Parsons Foto: CBS

Teorie velkého třesku končí 16. května, Sheldon chystá seriál Special

Poslední díl slavného seriálu Teorie velkého třesku bude odvysílán 16. května. Představitel Sheldona Jim Parsons se ale nudit nebude, už nějakou dobu pracuje na dalším projektu - seriálu Special.

Herec a producent Jim Parsons Foto: CBS
Teorie velkého třesku končí 16. května, Sheldon chystá seriál Special

Jim Parsons zatím nemá oficiálně moc hereckých plánů, chce se ovšem realizovat jako producent seriálu Special. Jde o projekt internetového Netflixu založený na poloautobiografické knize Ryana O’Connella. Vyšla v roce 2015 a v zámoří měla docela dobrý ohlas u kritiky.

Penny a Leonard v seriálu Teorie velkého třesku

Foto: CBS

Hlavní postava je gay, který trpí mozkovou obrnou. Musí se vyrovnávat s mnoha problémy, které zdraví lidé neznají, ale rozhodne se nepřijmout roli oběti a bojovat. V seriálu mají hrát Jessica Hechtová, Punam Patel, Augustus Prew či Patrick Fabian. O ději se zatím moc podrobností neví, premiéra bude 12. dubna.

Jeho kolegyně Penny (Kaley Cuocová) se chystá na thriller The Flight Attendant a na seriál Harley Quinn a její oddaný seriálový manžel Leonard už hraje v dalším seriálu The Conners.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků