Hlavní obsah

Svět se hádá, zda Beyoncé Obamovi zpívala, nebo jen předstírala zpěv

Zpívala na inauguraci prezidenta Baracka Obamy Beyoncé, nebo nezpívala? Hrála námořnická kapela, nebo nehrála? Média se dohadují a zpěvačka zatím mlčí.

Svět se hádá, zda Beyoncé Obamovi zpívala, nebo jen předstírala zpěv

Beyoncé se setkala s kritikou poté, co padlo podezření, že nezpívá naživo. Kapela amerického námořnictva tvrdí, že se na poslední chvíli rozhodlo o použití předem natočeného záznamu.

Jenže inaugurační komise uvádí, že "nikdo z kapely nemohl vyhodnotit, jestli byl zpěv naživo". Připustila však, že samotní námořníci naživo nebyli.

Inauguraci přihlížely statisíce lidí.

Foto: Rick Wilking, Reuters

Milióny lidí sledovaly na místě a v televizi vystoupení hudebních hvězd při inauguraci a předpokládaly, že umělci jako James Taylor, Kelly Clarksonová a Beyoncé samozřejmě zpívají. Jako první obvinil Beyoncé z použití playbacku list The Times.

Námořníci potvrdili, že takováto vystoupení se vždy nahrávají předem už kvůli počasí a technickým problémům, určitě ale ne proto, že by lidé jako Beyoncé neuměli zpívat. Mluvčí kapely nikdy neřekl přímo, že zpěvačka nezpívala živě.

"Nebyla možnost, aby paní Knowlesová (Beyoncé) zkoušela s kapelou námořnictva před inaugurací, takže bylo rozhodnuto, že živé vystoupení kapely by bylo neuvážené na tak důležité události," vysvětlila inaugurační komise.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků