Hlavní obsah
 

Stinná stránka života Vojty D v novém klipu

I navenek úspěšný a bezproblémový život herce a zpěváka Vojty D může mít stinnou stránku. Je zachycena ve skladbě Žít tady a teď, ke které vznikl i videoklip. „Nemohl jsem se sebou dál žít a potřeboval jsem něco zásadního změnit,“ vysvětluje Vojta D.

 
Stinná stránka života Vojty D v novém klipu

Hudbu písničky Žít tady a teď složil Vojta D, produkci měli kromě něho na starost Adam Vychodil, Lukáš Honig a Matěj Belko. Videoklip se točil tři dny, kromě dvojice sympatických babiček, které dokonale vystihly myšlenku singlu, září v klipu i tanečníci vedení choreografem Tomášem Smičkou. Klip natočil tým Colorpix.

Vojta D

Foto: Championship

„Když jsem se ráno vzbudil, nenáviděl jsem toho Vojtu, který šel v noci spát. Těžko se to vysvětluje, ale bylo mi psychicky strašně zle. Věděl jsem, že musím něco změnit, protože jsem svým chováním často ublížil lidem, na kterých mi záleželo a kolikrát už to prostě nešlo vzít zpátky,“ vysvětluje k motivaci na námět nové skladby Vojta D.

Co pomohlo? „Přestal jsem na Instagramu sledovat všechny lidi kromě kapely a rodiny a řekl jsem si, že už nebudu žít život ostatních, ale chci naplnit ten svůj láskou a štěstím. Musím říct, že se mi to pomalinku začíná dařit,“ dodává.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků