Hlavní obsah
 

StarDance opouští Richard Genzer a Jana Zelenková

Páté kolo taneční soutěže StarDance, které se neslo ve znamení cesty kolem světa opouští pár Richard Genzer a Jana Zelenková.

 
StarDance opouští Richard Genzer a Jana Zelenková

Jako první se pustili do boje o postup do dalšího kola herečka Pavla Tomicová s Markem Dědíkem. Předvedli rumbu na píseň polské zpěvačky Maryly Rodowicz. Tomicová předvedla dokonalý provaz, ale na chválu to nestačilo. Porota kritizovala technické nedostatky. „Chybělo střídání rychlosti a pomalosti. Bylo to spíše jen pomalá,” řekla Tatiana Drexler.

Pavla Tomicová a Marek Dědík předvedli rumbu

Foto: Petr Hloušek, Právo

Quickstep na ruskou Kaťušu předvedl Dalibor Gondík a Alice Stodůlková.  Za provedení si vysloužili od poroty jen samou chválu. „Velkolepé a zábavné,” chválil Radek Balaš.

Dalibor Gondík a Alice Stodůlková

Foto: Petr Hloušek, Právo

Rumbu na čínskou melodii tančila Daniela Písařovicová a Michal Mládek.„Výborná hudba, která schovala vše, co neumíte,” hodnotila Tatiana Drexler. Vyzdvihla ale to, jak se neuvěřitelně zlepšuje Daniela Písařovicová.

Star Dance, další pokračování soutěže ČT ze soboty 10. listopadu 2018. Na snímku Daniela Písařovicová a Michal Mládek

Foto: Petr Hloušek, Právo

Jiří Dvořák a Lenka Návorková vzali na svou rumbu diváky do Řecka, respektive tančili na řeckou melodii. „Nejlepší tanec večera,” chválil porotce Radek Balaš. Vynikající choreografie, výběr hudby i technické provedení, pochvaloval Zdeněk Chlopčík. Kritiku si ale vysloužil Jiří Dvořák za „mrtvý výraz ve tváři”.

Jiří Dvořák a Lenka Nora Návorková tančili rumbu na řeckou melodii.

Foto: Petr Hloušek, Právo

David Svoboda s taneční partnerkou Veronikou Lálovou odtančil quickstep na cikánskou hudbu. Porotci chválili výběr hudby i choreografii pro Davida, jen v technice to občas pokulhávalo.

David Svoboda a Veronika Lálová

Foto: Petr Hloušek, Právo

Rumba v kubánských rytmech se příliš nevyvedla Richardovi Genzerovi a Janě Zelenkové. „Příliš mnoho chtění a jsou z toho chyby,” řekl Zdeněk Chlopčík. Přísnější byla Tatiana Drexler, která viděla jen samé chyby.

Richard Genzer a Jana Zelenková

Foto: Petr Hloušek, Právo

Pár, který uzavíral toto soutěžní kolo byla Veronika Arichteva a Michal Necpál, kteří předvedli rumbu a měli s ní největší úspěch. Od poroty to byla jen samá chvála a korunovaly je i známky, kdy dostali tři desítky.

Veronika Arichteva a Michal Necpál

Foto: Petr Hloušek, Právo

Celý pořad ozvláštnilo i speciální číslo inspirované 70. a 80. léty v Americe, které si pro diváky přichystali účastníci minulých ročníků, profesionální tanečníci Marek Zelinka a Jan Onder.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků