Hlavní obsah

Skupina Tři sestry natočila klip z blázince

Skupina Tři sestry natočila nový videoklip. Jde se o písničku Pomeranč z aktuálního alba Svobodu ředkvičkám! Režisérské taktovky se chopil Michal Herz a za kamerou stál Honza Pivoňka. Tajemný příběh z prostředí psychiatrické léčebny je nevšedním audiovizuálním zážitkem a hereckým koncertem Tří sester.

Skupina Tři sestry natočila klip z blázince

Stopáž klipu je více než čtyři minuty a obsahuje spoustu zajímavých detailů, kterých si divák začne všímat až po dalších zhlédnutích. Lou Fanánek Hagen o něm a natáčení říká: „Klip je moc povedený. Překvapivě se členové souboru dopustili hereckých kreací, to vše je rámováno prostředím blázince, nemocničním šatem s šíleným líčením.“

Akordeonistka a zpěvačka Supice Veronika, která v klipu ztvárnila dvojroli, říká: „Klip je tak krásný, až jsem dojatá. Je mi smutno, jak jsem smutná, je mi dobře, jak je to malebné. Jsem šťastná, že hraju s touhle partou.“

Skupina Tři sestry se chystá na vánoční koncert.

Foto: archiv kapely

Premiéru klipu v doprovodu živé hudby uvidí fanoušci v sobotu 22. prosince během vánočního koncertu skupiny Tři sestry v Malé sportovní hale v Praze.

Může se vám hodit na službě Zboží.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků