Hlavní obsah

Skupina Team vyrazí v příštím roce na rozlučkové turné

Slovenská skupina Team po 30 letech končí. Zpěvák skupiny Paľo Habera na webové stránce Teamu uvedl, že na rozlučkovém turné v květnu a červnu 2012 odehrají na Slovensku a v České republice celkem 16 koncertů.

Skupina Team vyrazí v příštím roce na rozlučkové turné

„Téměř 30 let od vzniku Teamu chceme uzavřít jednu mimořádnou a úspěšnou kapitolu našich hudebních životů a nejlepší způsob je zahrát našim fanouškům a předvést se jim v tom nejlepším světle. Bude to naše největší turné, co se týká celé výpravy světel, efektů, zvuku a velikosti pódia - tak, aby to splňovalo nejpřísnější evropská kritéria,“ uvedl Habera.

Na webové stránce Teamu mají fanoušci možnost hlasovat na písničky, které by chtěli na koncertech slyšet. Team zahájí turné 4. května v Prievidzi a ukončí 9. června v Martině. V České republice vystoupí v Českých Budějovicích (14.5.), Plzni (16.5.), Karlových Varech (18.5.), Olomouci (22.5.), Zlíně (23.5.), Pardubicích (25.5.), Jihlavě (26.5.), Praze (29.5.), Brně (31.5.) a Ostravě (2.6.).

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků