Hlavní obsah
Skupina O5 a Radeček je na scéně od roku 1994. Foto: www.klapper.cz

Skupina O5 a Radeček zahraje online pro uzavřenou oblast. Má tam řadu přátel i příbuzných

Šumperská kapela O5 a Radeček podpoří v neděli v 17 hodin online koncertem obyvatele v karanténě na Litovelsku a Uničovsku. Její členové bydlí jen pár kilometrů od této uzavřené oblasti. Koncert proběhne ve studiu TA musica v Zábřehu.

Skupina O5 a Radeček je na scéně od roku 1994. Foto: www.klapper.cz
Skupina O5 a Radeček zahraje online pro uzavřenou oblast. Má tam řadu přátel i příbuzných

Během něj mohou diváci posílat v přímém přenosu povzbudivé vzkazy lidem do uzavřené oblasti nebo prostřednictvím dárcovské platformy Donio.cz poukázat libovolnou finanční částku. Ta poputuje ve prospěch místních dobročinných organizací.

„V zasažené oblasti máme spoustu kamarádů, přátel, příbuzných. Neumíme vyrobit respirátory, ani vyléčit nemocné, tak alespoň zahrajeme a zazpíváme,“ říká zpěvák Tomáš Polák.

Vzkazy a pozdravy mohou lidé posílat do uzavřené oblasti už nyní, a to na mail vzkazy@o5.cz, v průběhu živého vysílání na mall.tv pak také prostřednictvím chatu.

Živě bude vystoupení přenášet internetová televize Mall.tv v rámci série koncertů, divadelních představení a dalších kulturních akcí nazvané #kulturažije. Vystoupení naživo odvysílá také Rádio Haná.

„Koncertem chceme vzkázat našim kamarádům v uzavřené oblasti, že v tom nejsou sami, že na ně myslíme a že to všechno vnímáme. Doufáme, že budou zpívat pořádně nahlas a my je uslyšíme až u nás doma v Šumperku,“ doplňuje Polák.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků