Hlavní obsah

Sean Connery definitivně odmítl dalšího Indiana Jonese

V novém pokračování dobrodružství Indiana Jonese určitě nebude hrát Sean Connery, uvedla agentura DPA. Přestože ho George Lucas měsíce přemlouval, 76letý herec si svou roli nezopakuje. Chce zůstat v důchodu.

Sean Connery definitivně odmítl dalšího Indiana Jonese

Connery měl hrát otce Indiana Jonese. "Přemýšlel jsem o tom dlouho," vysvětlil na internetových stránkách připravovaného filmu, "pokud by mě něco vytáhlo z důchodu, byl by to Indiana Jones."

Sean Connery se stáhl ze světa filmu v roce 2005. O práci se vyjadřoval rozmrzele a chtěl si odpočinout. Producent Lucas přemlouval herce do poslední chvíle, natáčení má začít tento měsíc.

Indiana Jonese má hrát Harrison Ford a partnerkou mu bude Cate Blanchettová. Lucas dodává, že nový Indy bude stejně akční jako předchozí díly a rozptyluje obavy, že by snad 64letý Harrison Ford nezvládl některé scény: "V žádném z těch filmů neběhal. Vždy jezdil na koni nebo v autě či na motorce... honičky budou spíše napínavé než rychlé."

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků