Hlavní obsah

Se Sexem ve městě je konec

Už dva roky spekulují zahraniční média o možnosti vzniku celovečerního filmu podle úspěšného seriálu Sex ve městě. Několikrát se mělo točit, pak se zase vše rušilo. HBO film oficiálně odepsalo a Sarah Jessica Parkerová (Carrie) také tvrdí, že už jí projekt nezajímá, měl se prý točit dříve.

Se Sexem ve městě je konec

Někteří novináři stále považují otázku filmu za otevřenou, ale společnost HBO, která slavný seriál vyrobila, na svých stránkách absolutně popírá, že něco připravuje.

Také Parkerová už s tím nechce mít nic společného. "Byla doba - v roce 2004 a dokonce i loni - kdy by bylo skvělé natočit film," připouští. Nyní už ale ztratila zájem. Chce se prý věnovat svému synovi a ani pro televizi nic točit nebude.

Film jako první "brzdila" herečka Kim Cattrallová, která hrála mírně řečeno náruživou Samanthu. Ona sama ale tvrdí, že jí dlouho neukázali scénář, takže nemohla na film kývnout a mezitím se rozjely jiné projekty. K Sexu ve městě by se prý ráda vrátila v budoucnosti. To je ale zřejmě jedno, protože pak zase nebudou mít zájem ostatní.

Fanouškům jednoho z nejvtipnějších seriálů, který svým způsobem bořil letitá televizní tabu, tedy nezbývá nic jiného, než si pouštět DVD se starými díly.     

Anketa
Co si myslíte o celovečerním Sexu ve městě?
Je škoda, že to nenatočí
53.7 %
Film by stejně nebyl tak dobrý
15.3 %
Sex ve městě si mi vůbec nelíbí
31 %
Celkem hlasovalo 6023 čtenářů.
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků