Hlavní obsah
Marie Rottrová Foto: Aleš Honus , Právo

Rottrová oslaví 75. narozeniny v O2 areně

Zpěvačka Marie Rottrová vystoupí 20. prosince v pražské O2 areně a předvánočním koncertem zároveň oslaví 75. narozeniny.

Marie Rottrová Foto: Aleš Honus , Právo
Rottrová oslaví 75. narozeniny v O2 areně

Rottrová patří přes 40 let k našim nejuznávanějším zpěvačkám. Známé jsou zejména hity Řeka lásky, Kůň bílý, Měli jsme se potkat dřív, Lásko, Markétka či Lásko, voníš deštěm a Ten vůz už jel.

„Je to vůbec poprvé, co se v největší české hale posluchačům představím. Trochu mě z toho mrazí v zádech, ale moc se těším, že všem připravíme krásný večer,“ řekla zpěvačka.

„Určitě pozvu na koncert speciální hosty, ale teď ještě nebudu prozrazovat jaké. Chci si pro návštěvníky schovat nějaké překvapení,“ dodala. „Pokud jsem měla v životě to štěstí, že jsem nazpívala tolik oblíbených písniček, jako je Řeka lásky, Markétka, Lásko, voníš deštěm, Máma nebo Prstýnek, tak je prostě musím na takovém koncertě zpívat. Ale určitě zařadím i novější písničky, protože mám ráda všechny svoje písničky. Vždyť některé zpívám už čtyřicet let, a přesto mě nepřestaly bavit,“ dodává.

Marie Rottrová

Foto: Suprahon

Rottrová před pěti lety ukončila kariéru a na nějakou dobu se skutečně stáhla. Netrvalo to ale dlouho.

„Najednou jsem měla strašně chudý život. Původně jsem myslela, že to bude fajn, že v nejlepším se má přestat. Přesvědčovala jsem samu sebe, zatímco ostatní přesvědčovali mě, že to nevydržím. A měli pravdu. Najednou se můj život ochudil o něco úžasného,“ uvedla. Uvažuje dokonce i o desce s novým materiálem, ta je ale ve fázi raných příprav.

Vstupenky na koncert v cenách od 490 Kč budou v prodeji v síti Ticketportal od 26. 2. 2016 v 8:00.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků