Hlavní obsah

Roger Waters v dubnu příštího roku vystoupí v Praze

Roger Waters, někdejší zakladatel legendární britské rockové kapely Pink Floyd, vystoupí 15. dubna příštího roku v pražské O2 Areně. V české metropoli se zastaví na svém turné The Wall Live, jehož program byl zveřejněn na internetových stránkách 66letého hudebníka. Název série zjevně odkazuje právě na slavné dvojalbum The Wall a stejnojmenný film.

Roger Waters v dubnu příštího roku vystoupí v Praze

Zpěvák, skladatel a baskytarista zahájí světové turné už letos 15. září koncertem v kanadském Torontu a ukončí je několika vystoupeními v Německu. Poslední koncert je naplánován na 18. června 2011 v Düsseldorfu.

Letošní část koncertní šňůry Waters odehraje převážně ve Spojených státech, od března příštího roku zahájí evropskou část v Portugalsku a poté na cestě kontinentem zavítá do Španělska, Itálie, Nizozemska, Maďarska, Polska, Ruska, skandinávských zemí, na domovské Britské ostrovy, do Belgie, Francie a Švýcarska.

Waters se do Prahy vrátí téměř na den přesně po čtyřech letech; naposledy zde vystoupil v dubnu 2007.yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků