Hlavní obsah
 

Recyklace 80. let nebere konce, Terminátor, Krotitelé duchů a teď Chucky

Snímek Dětská hra je novou verzí dnes již klasické filmové zvrhlosti z roku 1988. Sadistická panenka na hraní Chucky už tehdy vraždila lidi a podle traileru se zdá, že to jen tak neskončí.

 
Recyklace 80. let nebere konce, Terminátor, Krotitelé duchů a teď Chucky

Když malý chlapec Andy dostal dárek, netušil, že se rozpoutá peklo. Upozorňoval dospělé, že panenka je nějaká divná, ale ti mu nevěřili. Prvního Chuckyho natočil americký režisér Tom Holland. Hodně lidí se u hororu/komedie dobře bavilo a následovalo šest pokračování příběhů sadistické panenky. Letos přichází další.

Chucky je panenka a úchylný vrah v jednom.

Foto: Bontonfilm

V novém filmu Larse Klevberga hrají Aubrey Plaza, Mark Hamill, Tim Matheson a Gabriel Bateman. Andy opět dostane od mámy k narozeninám úchvatnou hračku, nejnovější výkřik technologií, panenku, která umí cokoliv. Už to není jenom hračka, je to ten nejlepší kamarád. Zatím ale nikdo neví, že dokáže i zabíjet s vynalézavostí těch největších psychopatů.

Dětská hra vstoupí do kin 25. července.

V listopadu se navíc vrátí další retro ikona – Terminator: Dark Fate, který navazuje na první dva filmové Terminátory. Režie se chopil režisér Tim Miller, který stojí za komiksovým hitem Deadpool, a hlavně v tom hraje Arnold Schwarzenegger a Linda Hamiltonová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků