Hlavní obsah
Leona Lewis: Christmas, With Love Foto: Sony Music

RECENZE: Leona Lewis šla nejjednodušší cestou

Další vánoční album je tu a opět hraje na jistotu. Britská zpěvačka Leona Lewis vydává desku nazvanou Christmas, With Love.

Leona Lewis: Christmas, With Love Foto: Sony Music
RECENZE: Leona Lewis šla nejjednodušší cestou

Leona na sebe upozornila v soutěži X Factor a pak i komerčně velmi úspěšnou deskou Spirit, perfektním středoproudovým produktem. Zpívat stále umí, disponuje hlasem s velkým rozsahem a cítí se jistá v romantickém pop-soulu.

Christmas, With Love zcela úmyslně napodobuje vcelku nekonfliktní styl ze staré školy Motownu, a to včetně obalu desky, ale ještě více jej přislazuje, což rozhodně nebylo nutné, stejně jako všudypřítomný zvuk zvonů.

Obsahuje tři původní songy, na kterých se podílela zpěvačka, jinak samé coververze. Leona nehledala nic nového a šla na jistotu - White Christmas ani Tichá noc nechybí. V záplavě letošních vánočních desek všech významných i bezvýznamných hvězdiček popové scény se Christmas, With Love zařadí asi doprostřed. Jako profesionálně nazpívané, ale těžko zapamatovatelné dílko.

Celkové hodnocení: 60%

 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků