Hlavní obsah
Moderátoři zpráv Markéta Dobiášová a Pavel Štrunc Foto: Prima

Prima ohlásila spuštění CNN Prima News

Prima ohlásila na virtuální tiskové konferenci spuštění multimediální zpravodajské platformy CNN Prima News 3. května v 18.55 hodin.

Moderátoři zpráv Markéta Dobiášová a Pavel Štrunc Foto: Prima
Prima ohlásila spuštění CNN Prima News

Moderátor Libor Bouček se pochlubil dvouposchoďovým zpravodajským studiem, které je údajně jedno z největších na světě a je vybaveno nejmodernější technikou.

„Už se těšíme, až to spustíme a diváci budou moci vidět, co jsme připravili... CNN je ikonická značka zpravodajství,” uvedl generální ředitel televize Marek Singer.

Obsah CNN Prima News nebude přebírán z americké CNN, česká redakce bude vytvářet vlastní reportáže. Zahraniční zprávy CNN budou jen doplňkem.
Vysílání začne každý den v 6.00 hodin.

Jako první diváci uvidí Hlavní zprávy s novou moderátorskou dvojicí. CNN Prima News nabídne sedm dní v týdnu zpravodajský servis s globálním přesahem. Má  30 pořadů a více než 40 hlavních tváří.

„Přesně v 18.55 hodin odstartujeme CNN Prima News s hodinovou zpravodajskou relací v novém studiu s názvem Hlavní zprávy, kde se představí nová moderátorská dvojice Markéta Dobiášová a Pavel Štrunc, následuje Sport a na něj navazuje nový pořad Showtime s Evou Perkausovou. Televizní kanál CNN Prima News pak nabídne od pondělí od 6 hodin ráno v premiéře 19 pořadů denně,“ dodal Marek Singer.

FTV Prima získala licenci k provozování komerčního televizního vysílání už v roce 1992, stala se tak první soukromou českou televizí. V červnu 1993 spustila pravidelné vysílání. Během let několikrát změnila majitele. V současné sobě má vedle hlavní stanice Prima také kanály Cool, Love, Krimi, Zoom, Max a Comedy Central.

Může se vám hodit na Firmy.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků