Hlavní obsah

Prima na podzim nabídne Přešlapy, seriál Griffinovi i pokračování Ano, šéfe

TV Prima nabízí divákům pro podzimní televizní sezónu mj. premiéru vlastního třináctidílného seriálu Přešlapy o životě tří párů lidí středního věku, prý již definitivně poslední, finálovou řadu telenovely Velmi křehké vztahy (s podtitulkem Každá pohádka má svůj konec) a znovu drsného šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha v nové řadě lifestylového pořadu Ano, šéfe!

Prima na podzim nabídne Přešlapy, seriál Griffinovi i pokračování Ano, šéfe

Prima míří svými diváky na věkovou skupinu 15 až 54 let, u stanice Prima Cool na 15 až 40 let a tomu odpovídají i pořady, filmy a seriály, které uvede. „Také se nám podařilo vysvětlit divákům, že jsme destinací pro dobré filmy,“ řekl na čtvrteční prezentaci pořadů generální ředitel televize Marek Singer.

Na podzim se na Primě rozjede další série Ano, šéfe se Zdeňkem Pohlreichem.

Foto: Lukáš Táborský, Právo

Diváci uvidí, většinou v sobotu večer, snímky V jako Vendeta, Její případ, Roboti nebo Tančím, abych žil. Novinkou bude pozměněná verze úspěšného zábavného pořadu Hádej, kdo jsem! Jmenuje se Hádej, kdo lže! a Danu Morávkovou, která nyní vystupuje v jiné televizi, nahradí herečka Eva Holubová.

Na kabelové a digitální stanici Prima Cool najdou mladí diváci premiéry seriálů, které se vysílaly pouze v zahraniční nebo na internetu. V premiérových dílech budou pokračovat například Hrdinové, novinkou budou animovaní Griffinovi (s mluvícím psem, kterého dabuje Bohuslav Klepl), Cestovatel v čase či „ulítlý sitkom“ Jmenuji se Earl.

Novinkou bude i detektivní seriál Na doživotí nebo kuchařská show s italským kuchařem nazvaná Máte hlad?

 

 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků