Hlavní obsah

Premiéry - Zemský ráj to na pohled, Ctihodný občan i Vánoční koleda

V kinech se tento týden s premiérami roztrhl pytel. Jen namátkou: premiéru má retro komedie Ireny Pavláskové Zemský ráj to na pohled, americký thriller Ctihodný občan, pohádková Vánoční koleda, horor Paranormal Activity a to zdaleka není vše.

Premiéry - Zemský ráj to na pohled, Ctihodný občan i Vánoční koleda

 

Zemský ráj to na pohled

 

 

Ctihodný občan

 

 

Vánoční koleda

Foto: ReutersNovátorský režisér Robert Zemeckis  zpracoval do filmové podoby Vánoční koledu Charlese Dickense, příběh v němž se vůbec poprvé objevilo cestování časem.

Ebenezer Vydřigroš vstupuje do vánočního období s obvyklým znechucením. Když Vydřigroše vezmou duchové Vánoc minulých, současných a budoucích na fantastickou pouť, která mu otevře oči a odhalí pravdy, kterým se zdráhá uvěřit, je Vydřigroš nucen otevřít své srdce a napravit roky zlé vůle, než bude příliš pozdě.

A Christmas Carol, USA, 2009, 96 min., český dabing, režie: Robert Zemeckis, hrají:  Jim Carrey, Gary Oldman, Robin Wright Pennová, Colin Firth, Cary Elwes...

 

 

Paranormal Activity

Paranormal Activity, USA, 2007, 86 min.,  české titulky, režie: Oren Peli, hrají:  Katie Featherstonová, Micah Sloat, Mark Frederichs, Amber Armstrong, Randy McDowell...

 

Zakletý v čase

 

 

Bába / Druhé dějství

 

 

 Babička aneb Jak to bylo doopravdy

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků