Hlavní obsah
Bon Jovi Foto: Visproduction

Před Bon Jovi bez Sambory zahrají Support Lesbiens

Předskokanem amerických Bon Jovi budou 24. června v pražské Synot Tip Aréně domácí Support Lesbiens v novém složení. Ani Bon Jovi ale nevystoupí s nejvyšší pravděpodobností ve staré sestavě, protože kytarista Richie Sambora ohlásil, že si bere volno z vážných osobních důvodů. Kdo ho nahradí, není jasné.

Bon Jovi Foto: Visproduction
Před Bon Jovi bez Sambory zahrají Support Lesbiens

"Tato zpráva nás moc potěšila, kapely Bon Jovi si nesmírně vážím. Její hity si zpívají lidé po celém světě už od 80. let a po třiceti letech stále stejně suverénně vyprodává stadióny na všech kontinentech. To, o čem každá kapela na počátku své kariéry sní, Bon Jovi naplnili bezezbytku hned několikanásobně. Přestože by už mohli jen těžit ze své pozice, na své hudbě i koncertech stále tvrdě pracují a fanoušky neustále překvapují něčím novým," netají svůj obdiv k Bon Jovi kytarista a zakládající člen Support Lesbiens Hynek Toman.

Support Lesbiens

Foto: Visproduction

Support Lesbiens momentálně tvoří Hynek Toman, zpěvák Czenda Urbánek, klávesista Jan Andr, bubeník Radek Tomášek a baskytarista Filip Fendrych. Na koncertě chtějí představit nový singl, který vyjde v závěru dubna a během května k němu bude natočen videoklip.

Bon Jovi přijedou rekapitulovat svou dlouhou pop-rockovou kariéru. Během jejich turné Because We Can zazní v Praze staré hity jako It's My Life, You Give Love A Bad Name či Livin' On A Prayer a nebude chybět šest či sedm písní z novinkového alba What About Now.

Vstupenky jsou k dostání v sítích eventim a ticketportal.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků