Hlavní obsah
Hilary Duffová jako manželka Romana Polanského (The Haunting of Sharon Tate). Foto: Profimedia.cz

Polanského ženu zavraždí Mansonova parta ve filmu dvakrát

Připravovaný americký snímek The Haunting Of Sharon Tate se zabývá podobnými událostmi a dobou jako další film Once Upon a Time in Hollywood režiséra Quentina Tarantina. V obou bude zmiňována vražda manželky režiséra Romana Polanského.

Hilary Duffová jako manželka Romana Polanského (The Haunting of Sharon Tate). Foto: Profimedia.cz
Polanského ženu zavraždí Mansonova parta ve filmu dvakrát

Hilary Duffová má hrát v prvním filmu manželku Romana Polanského Sharon. Žena byla zavražděna v šedesátých letech šílenou Mansonovou sektou. Děj se má odehrávat ve dnech těsně předtím a byl inspirován slovy zesnulé herečky, která mluvila o snech, kde ji pronásledují duchové. Prý předvídala, že bude zavražděna satanistickou sektou.

Server Nylon se předem obává, že nepůjde o tragédii ze skutečného života, ale spíše o docela trapný otřepaný horor. Sestra oběti už prohlásila, že ten projekt nemá úroveň.

Z filmu The Haunting of Sharon Tate

Foto: Profimedia.cz

Tarantino mezitím připravuje snímek Once Upon a Time in Hollywood. Loni uvedl, že v tomto filmu se stanou „Leonardo DiCaprio a Brad Pitt nejvíc vzrušujícím hvězdným duem od dob Newmana a Redforda“. DiCaprio dodal, že podle něj jde o „nejúžasnější scénář, jaký kdy Tarantino napsal”.

Roman Polanski se prochází Barrandovskými kulisami z filmu Oliver Twist.

Foto: PRÁVO/Petr Hloušek, Právo

„Odehrává se to v době, kdy je na vrcholu alternativní kultura… V době revoluce hippies, v době, kdy vrcholí nový Hollywood,” líčil Tarantino, který dodal, že bude stylově nejblíž jeho majstrštyku Pulp Fiction z devadesátých let, který režisér už nikdy nepřekonal.

Jednou z postav snímku je i Roman Polanski, jehož manželku zavraždí. Polanski byl později obviněn podle amerického práva ze znásilnění nezletilé. Kvůli tomu již desítky let nemůže jet do Ameriky.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků