Hlavní obsah

Pod palmou. Postřehy z Cannes

Na festivalu se nejen hrají filmy, ale také se čile obchoduje a propagují se i snímky, které se do zdejšího oficiálního programu nejspíš nedostanou.

Pod palmou. Postřehy z Cannes

Například Keanu Reeves odhalil, že se rozhodl poznamenat svět více než jen hereckým uměním, a jako režijní debut natočil film Man of Tai Chi. Nezůstal ale jen za kamerou. Hraje manipulátora, který zavleče mistra bojových umění do nelegálních soubojů.

A píše se tu i o dvoudílném erotickém filmu Nymfomaniac, který chystá Lars von Trier, předloni vykázaný z Cannes za nevhodné řeči. Jeho producentka Louise Vesthová prozradila, že nevázaný sex bude na plátně probíhat mezi všemi herci, tedy Charlotte Gainsbourgovou, Stellanem Skarsgardem, Shiou LaBeoufem a Umou Thurmanovou, ale prý jim pomohou počítačovou grafikou. Tak uvidíme, jestli festival dodrží pohrůžku, že Triera už nikdy nepozve, anebo si to přece jen nenechá ujít.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků